Jak se
postupuje

Start spolupráce

Úvodní schůzka je o seznámení a nastavení naší spolupráce. Představím vám, jak s klienty pracuji a pobavíme se o tom, jaká máte očekávání. Od začátku buduji vztah založený na transparentnosti a vzájemné důvěře.

Zanalyzujeme si to

Pro maximální efektivitu vás potřebuji poznat a pochopit, jak vy sami o financích přemýšlíte. Právě o tom bude naše druhá schůzka, na které mě bude zajímat aktuální situace, ale také vaše cíle a představy do budoucna.

Najdeme řešení

Na základě předaných informací vypracuji se svým týmem řešení. Dáme vám na výběr z různých variant, které společně porovnáme. Návrh vám srozumitelně vysvětlím a výstup si odnesete s sebou, abyste si mohli vše v klidu promyslet.

Papírování neřešíte

Administrativu nechte na nás, o vše se postaráme. Sem tam vás možná požádáme o ověření podpisu, ale většinu úkonů dnes vyřešíme v pohodlí naší kanceláře. Jdeme s dobou a většinu věcí umíme řešit na dálku pomocí sms podpisu.

Vše máte při ruce

Všechny smlouvy a související dokumenty vám přehledně uspořádáme do šanonu, a to fyzicky i online v našem „myPLANNu“. Od této chvíle budete mít o vašich smlouvách perfektní přehled a snadno se k nim kdykoliv dostanete.

Máte čistou hlavu

Díky propracovanému systému jsem schopen dlouhodobě kontrolovat aktuálnost vašich smluv. A že se vaše situace v čase změní? S tím počítám, proto klientům poskytuji pravidelný „generální servis“. Obrátit se na mě můžete kdykoliv bude třeba.